Yazdır
Kategori: Desen Arşivi
Gösterim: 228

Tekstil sektörünün önde gelen kumaş imalatçılarından birisi olan Birlik Örme Boya San ve Tic A.S 1973 yılından beri tekstil sektörüne hizmet vermektedir. Çerkezköy Organize sanayi bölgesinde 25000 m2 açık 12000m2 kapalı alan üzerinde faaliyetini sürdüren Birlik Örme Boya Sanayi ve Ticaret A.S Boyalı ve Reaktif Digital Baskılı kumaş imalatı yapmaktadır.Aylık 600-750 Ton kumaş üretim kapasitesine sahip olan Birlik Örme Boya San: EA ve EA sız olmak üzere Polyester/Viskon; Polyester/Yun; Pamuk ve Pamuk karışımlar; Viskon ve Viskon karışımları; %100 Keten ve Keten karışımlı Kumaşlar üretmektedir.

Birlik Örme Boya San ve Tic A.Ş üretim parkuru; 15 Adet sıralı kapasiteli boya makinesinin yanı sıra 3 Adet Açık En Sanfor 1 Adet Tüp Sanfor , 4 Adet (2 Adet Bruckner ,1 LK,1 ACC ) Ram, 5 Adet Monallisa Robustelli Digital Baskı Makinesi ve Bunları destekleyen tüm ekipmalara sahiptir.

Ar-Ge departmanı, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime acık, iç ve diş piyasalardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip bir kadrosu vardır.

2000'li yıllların başından beri İhracat yapan firmamız örme kumaş sektöründeki Türkiye’nin ihracatçı firmalarından birisi olma özelliğine sahiptir. Üretiminin %85’lik kısmını direkt olarak ihraç eden firmamız basta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır. Geri kalan %15’lik üretimini ise iç piyasadaki ihracatçı konfeksiyonlara vermektedir.

Kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan firmamız 2016 yılında INDITEKS ile çalışmaya başlayarak bütün üretim prosedür ve proseslerini uluslararası kabul gören standartlara yükseltmiştir.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen Birlik Örme, Üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödun vermeden BİRLİK KALITE’sini güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda kumaş verebilmek için en son teknoloji ile donatılmış kendi Test Laboratuar’ını kurmuya Aralık 2016 itibariyle başlamıştır.

Birlik Örme olarak önümüzdeki her gecen gün sektörümüze yenilikler katarak, çevreye zarar vermeyen, doğayla barışık ve insan sağlığını önde tutan kumaşlar üretmeye devam edeceğiz.